wontony żyłkowe sploty

Jest 29 produktów.

Pokazano 1-12 z 29 pozycji
Wonton żyłkowy splot 55mm x 2,20m

Wyświetl produkt aby dostosować długość sieci. Ten rodzaj oczek używamy na; boleń, brzana, certa, jaź, karaś, karaś srebrzysty, sandacz, sieja, szczupak (oraz inne gatunki o tej samej wielkości)

Cena 154,20 zł
Wonton żyłkowy splot 55mm x 2,75m

Wyświetl produkt aby dostosować długość sieci. Ten rodzaj oczek używamy na; boleń, brzana, certa, jaź, karaś, karaś srebrzysty, sandacz, sieja, szczupak (oraz inne gatunki o tej samej wielkości)

Cena 157,05 zł
Wontony żyłkowe sploty - produkowane z najwyższej jakości tkaniny.

Wontony żyłkowe sploty są wykonywane z najnowszego rodzaj materiału. Jest on nieco słabszy od stylonowego ale znacznie wytrzymalszy od żyłkowego. Łowność tego materiału jest nieco mniejsza od żyłkowego ale znacznie większa od stylonowego materiału. Najlepiej aby ten rodzaj materiału był wykorzystywany na czystych akwenach. Używanie sieci w wodzie zanieczyszczonej zaroślami jest możliwe ale wymaga większej dbałości o sieć. Należy ją bezwzględnie precyzyjnie oczyszczać po połowach.

Wontony żyłkowe - sploty

Swoją historią sięgają nawet czasów starożytnych, niemniej jednak wtedy wykonane były z nieodpowiednich materiałów. Oferowane w naszym sklepie internetowym wyroby to wysokiej jakości, jednowarstwowe sieci rybackie. Nowoczesny wonton żyłkowy splot wykonany jest z 3, 4, 5 lub 6 cienkich żyłek, które wyróżnia wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne. Znakomicie sprawuje się podczas połowów zarówno nocnych, jak i w ciągu dnia.

Szczególne właściwości

Rozmiar oczek należy dobrać do poprzecznego przekroju ryby, do której połowu jest używany. Zapewnia to łatwość wpadania zwierząt w sieć - większe gatunki nie zakleszczą się, natomiast mniejsze bezproblemowo przez nie przepłyną. W naszym sklepie internetowym oferujemy duży wybór artykułów o różnych oczkach. Dzięki temu mamy pewność, że każdy wędkarz będzie mógł dobrać odpowiedni model, by łowić ryby pożądanego gatunku oraz rozmiaru. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do składania zamówień, a w razie jakichkolwiek pytań, do kontaktu.