Filter By

Krata do drygawic

There are 12 products.

Showing 1-12 of 12 item(s)
Krata do drygawic to materiał zewnętrzny, do produkcji sieci rybackich

Jest to tkanina sieciowa która znajduje się po obu stronach, symetrycznie w sieciach rybackich typu drygawice.

Występują w różnych rozmiarach oczek od 150mm do 400mm w zależności od wielkości poławianych ryb i rozmiaru oczka w tkaninie wewnętrznej.

To sieci trójścienne, które wyróżniają się od innych tkanin sieciowych stosunkowo szerokimi oczkami. Ryby przez nie przepływające z sieci wewnętrznej, oplątują je i tworzą pewnego rodzaju kieszeń. Bardzo często stosuje się je również do montażu w zastawnych narzędziach do połowu, słępach, a także dwu- oraz trójściennych spławnicach.

Szeroki wybór krat do drygawic

Wysokiej jakości kraty do drygawic znajdujące się w naszym sklepie internetowym dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów. Oferujemy produkty o oczkach od 150 aż do 400 mm. Wielkość oczek dobierana jest w zależności od ryb, do których mają zostać używane, ale nie tylko. Bardzo ważna jest także krata. Aby wyrób w pełni spełniał swoją funkcję, zaleca się wybrać tkaninę, która będzie od niej wyższa o około 80-120%. Wszystkie proponowane przez nas produkty wykonane zostały z wysokiej jakości, solidnych i trwałych materiałów. To doskonały produkt, który z powodzeniem używany może być zarówno przez doświadczonych wędkarzy i rybaków, jak i amatorów. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników połowów do składania zamówień.