Filtruj według

Wontony

Jest 163 produktów.

Pokazano 1-12 z 163 pozycji
Wonton stylonowy 45mm x 1,80m

Wyświetl produkt aby dostosować długość sieci. Ten rodzaj oczek używamy na; karaś srebrzysty, lin, miętus, okoń, kleń, płoć, szczupak (oraz inne gatunki o tej samej wielkości)

Cena 183,90 zł
Wonton żyłkowy 32mm x 1,60m

Wyświetl produkt aby dostosować długość sieci. Ten rodzaj oczek używamy na; średnią płoć, wzdręga, niewymiarowy okoń (oraz inne gatunki o tej samej wielkości)

Cena 180,00 zł
Wontony na ryby z Chin, żyłkowe, stylonowe - rybackiesieci.pl

Oferujemy szeroki asortyment, który doskonale sprawdzi się podczas połowów. Wontony rybackie to rodzaj sieci wykonanej z różnych tkanin, najczęściej stylonowych lub żyłkowych.

Znajdujące się w nich oczka dostępne są w wielu różnych szerokościach, których rozmiary wynoszą od 20 nawet do 130 milimetrów. Wszystkie z nich mogą być wykonane na każdym rodzaju tkaniny wykorzystanej do produkcji sieci.

Wontony na ryby uznawane są za narzędzia połowowe z grupy uchwytujących. Znajdujące się w nich oczka zostały wykonane w taki sposób, alb ich obwód w najszerszym miejscu był zbliżony do obwodu tułowia ryby. Takie rozwiązanie pozwala na połów stworzeń w konkretnym rozmiarze, dzięki czemu będą one dokładnie takiej wielkości jakiej chciał wędkarz.

Dostępne w asortymencie produkty obszywane są ręcznie co pozwala na uzyskanie wysokiej jakości produktów, co więcej zostają one również odpowiednio uzbrojone, tak aby przystosować je do rodzaju wody, na której będą stosowane. Standardowo wysyłamy wontony, które docelowo sprawdzać mają się na wodach typu stawy oraz jeziora. Od góry uzbrojone w korklinę a od dołu w linkę ołowianą.

Jeśli sieć ma być używana na rzekach, to prosimy nas o tym poinformować przy składaniu zamówienia. Wtedy zwiększamy w niej nabór, uzbrajamy od góry w linkę polipropylenową oraz dodajemy pływaki, a od dołu bez zmian pozostaje linka ołowiana. Zabieg ten znacznie ułatwia pracę z siecią na rzece oraz zwiększa jej łowność.

Szeroki wybór wontonów żyłkowych oraz stylonowych sprawia, że każdy znajdzie odpowiedni model dla siebie. A także z łatwością dopasuje go do rodzaju wykonywanej pracy oraz wymagań danego zbiornika.