Filtruj według

Sadze - do przechowywania ryb

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-12 z 16 pozycji
Sadze do przechowywania ryb

Niektóre narzędzia są niezbędne do tego, aby móc hodować ryby w odpowiednich warunkach. Właśnie temu służy sadz do przechowywania ryb, która pozwala stworzyć humanitarne okoliczności organizmom wodnym, a dodatkowo utrzymać ich dużą ilość w jednej przestrzeni. Ponadto dzięki takiemu rozwiązaniu możliwa jest hodowla gatunków inwazyjnych w taki sposób, aby pomiędzy rybami w obrębie akwenu nie dochodziło do konfliktów.

Nasze sadze do przechowywania ryb doskonale sprawdzą się w zbiorniku wodnym, takim jak staw czy jezioro. Dodatkowo można ich także używać w basenie, co sprawia, że jest to idealne rozwiązanie zarówno dla hodowców ryb, jak i osób, które posiadają własne zbiorniki wodne. Warto wiedzieć, że zainstalowanie takiego narzędzia w akwenie nie zajmuje dużo czasu, a cały proces jest sprawny i łatwy do przeprowadzenia.

Z czego wykonane są sadze do przechowywania ryb?

Te elementy tworzone są przez nas z wytrzymałej, bezwęzłowej tkaniny, która dzięki swojej konstrukcji jest delikatna dla ryb i bardzo wytrzymała. Trwałe elementy umożliwiają magazynowanie ryb w kilogramach, a nawet i tonach. Ich boki oraz dna są wykonane z siatki, co pozwala na swobodny przepływ wody i przechowywanie ryb w ich środowisku naturalnym. Takie działania i zapewnienie organizmom wodnym doskonałych warunków do rozwoju i wzrostu pozwalają finalnie uzyskać bardzo smaczne, a także zdrowe mięso.

Spodnia część sadzów została dociążona tak, aby sieć estetycznie układała się w wodzie. Na górnej oraz dolnej lince mamy doszyte uchwyty do mocowania sieci i do jej podnoszenia. Dzięki temu bardzo szybko możemy przetransportować je w inne miejsce.

Sadze – narzędzia, które pozwalają na humanitarną hodowlę

Aby ryby mogły się rozwijać we właściwy sposób, bez sprawiania im dodatkowego bólu, warto zainwestować w dobrej jakości sadze. Gładka i gruba sieć zabezpiecza ryby przed otarciami i skaleczeniem. To bardzo ważne, aby nie używać sieci węzłowych do sadzów. Choć są one tańsze i zapewne wiele osób zastanawia się nad taką opcją ze względów finansowych, używanie takiego typu sieci prowadzi do obcierania ryb. To w konsekwencji wywołuje u nich niepotrzebny ból oraz cierpienie. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, miłośnicy wędkarstwa, a także hodowcy ryb, mogą im stworzyć najlepsze warunki do życia.

Szeroki wybór narzędzi dla Klientów

Jedną z zalet sadzów jest również to, że bardzo łatwo można zadbać o ich czystość, co chroni organizmy wodne np. przed możliwymi chorobami. Wśród naszego asortymentu znaleźć można narzędzia o różnych wielkościach. Dostępne są sadze z oczkami o średnicy 5 mm, czyli narybkowymi, a nawet takie, które mają 20 mm. Ich szerokość, długość i głębokość dobrać można do swoich preferencji. Poza tym warto wiedzieć, że jesteśmy w stanie uszyć je również według indywidualnych wymagań. Zapraszamy do składania zamówień, a także do kontaktu w razie wątpliwości. Odpowiemy na wszystkie pytania.

 

Wszystkie Sadze w razie potrzeby możemy uszyć według indywidualnych wymagań.