Filtruj według

Pływaki

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji
Pływaki - używane do zapewniania wyporności sieciom rybackim

Stanowią niezwykle popularny element wykorzystywany przez wędkarzy do uzbrajania.

Pływaki do sieci rybackich pozwalają nabrać im w wodzie odpowiedni kształt, podobnie jak ciężarki. Należy jednak pamiętać, że dobrej jakości produkty powinny być wykonane z materiałów odpornych na pochłanianie wody. Inaczej będą one tracić siłę nośną i zmieniać rozmiar.

Produkty te stosuje się do konkretnych modeli sieci, należą do nich niewody, drygawice, żaki, oraz wontony z przeznaczeniem na rzeki i nie tylko. Dzięki nieustannie rozwijającym się technologiom pływaki do sieci rybackich wykonywane są obecnie z trwałych i wytrzymałych materiałów syntetycznych, jednak ich pierwotne wersje tworzone były z drewna, kory, a także pałek wodnych.

Decydując się na zakup tego typu produktów należy wziąć pod uwagę rodzaj sieci, ponieważ pływaki należy dopasować do wielkości oczek, obciążenia, a także wysokości i długości.

W naszym asortymencie dostępne są modele w różnych kształtach, kolorach i rozmiarach, dzięki czemu każdy miłośnik wędkarstwa może znaleźć produkt w pełni odpowiadający jego potrzebom.

Oferowane przez nas produkty to doskonała inwestycja, która znacznie ułatwi połów ryb. A dzięki temu, że wykonuje się je z odpornych na działanie wody materiałów, doskonale będą się sprawdzać przez długi czas.