Polecane produkty
Wyświetl produkt aby dostosować długość sieci.
Ten produkt występuje w różnych wysokościach. Wybierz produkt aby dostosować wysokość.
Brodnia to sieć do połowu ryb, która składa się z kilku składowych sieci, zazwyczaj trzech. Jej specjalna konstrukcja powoduje, że sieć jest dwukrotnie głębsza w okolicach środka, zajmując 50% powierzchni, niż na bokach. Dzięki temu rozwiązaniu, Brodnia jest idealna do wykorzystania w sytuacji, gdy środek zbiornika jest głęboki, a boki są płytsze. Po schwytaniu ryb w jednym miejscu, łatwo jest je wybrać za pomocą kasarków. Ponadto, boki sieci mają praktyczne barczyki, które umożliwiają łatwe przesuwanie sieci wzdłuż zbiornika.
Wyświetl produkt aby dostosować długość sieci. Ten rodzaj oczek używamy na; brzana, karaś, karaś srebrzysty, kleń, krąp, lin, szczupak (oraz inne gatunki o tej samej wielkości)
Wyświetl produkt aby dostosować długość sieci. Ten rodzaj oczek używamy na; lipień, miętus, okoń, płoć (oraz inne gatunki o tej samej wielkości)
Ten produkt występuje w różnych wysokościach. Wybierz produkt aby dostosować wysokość.
Wyświetl produkt aby dostosować długość sieci. Ten rodzaj oczek używamy na; drobną, niewymiarową rybę (której chcemy pozbyć się ze stawu, bądź jeziora)
Wyświetl produkt aby dostosować długość sieci. Ten rodzaj oczek używamy na; boleń, brzana, certa, jaź, karaś, sieja, sandacz (oraz inne gatunki o tej samej wielkości)
Wyświetl produkt aby dostosować długość sieci. Ten rodzaj oczek używamy na kleń, miętus, okoń, płoć (oraz inne gatunki o tej samej wielkości)
Wyświetl produkt aby dostosować długość sieci. Ten rodzaj oczek używamy na; duży leszcz, duży sum, duża tołpyga (oraz inne gatunki o tej samej wielkości)
Wyświetl produkt aby dostosować długość sieci. Ten rodzaj oczek używamy na; karaś, karaś srebrzysty, kleń, krąp, lin, szczupak (oraz inne gatunki o tej samej wielkości)
Wyświetl produkt aby dostosować długość sieci.
wontony z Chrl
używamy na; płoć, średni okoń (oraz inne gatunki o tej samej wielkości)
używamy na; kleń, lipień, miętus, okoń, płoć (oraz inne gatunki o tej samej wielkości)
używamy na; brzana, karaś, karaś srebrzysty, kleń, krąp, lin, szczupak (oraz inne gatunki o tej samej wielkości)
używamy na; boleń, brzana, certa, jaź, karaś, karaś srebrzysty, krąp, sandacz, sieja (oraz inne gatunki o tej samej wielkości)
używamy na; karp, krąp, średni leszcz (oraz inne gatunki o tej samej wielkości)
używamy na; karp, krąp, średni leszcz (oraz inne gatunki o tej samej wielkości)
Chiński odpowiednik sieci typu wonton, pakowany po około 100m. Głębokości 1,80m.
Różne zakresy oczek od 30mm aż do 80mm. Łowność produktu zadowalająca. Niestety z niską ceną idzie również kiepska jakość produktu, gdyż sieć jest kilku razowego użytku.
Obciążenie ołowiane zaplecione w linkę, wystarczające aby zatopić górne pływaki. Dobra dla kogoś kto nie zamierza używać często tego rodzaju sieci rybackiej.
Są to bardzo delikatne wyroby, niemniej jednak wyróżnia je stosunkowo dobry współczynnik łowności. Przekłada się to na ich atrakcyjną cenę, szczególnie porównując do wysokiej jakości produktów, które świetnie spisują się w praktycznie każdych, nawet najbardziej wymagających warunkach. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się szeroki wybór wontonów z ChRL o różnych parametrach. Oferujemy zarówno produkty o małych oczkach, jak i większych. Małe oczka – 30-40 mm – to doskonały wybór do połowów takich ryb, jak płocie czy średnie okonie, natomiast większe oczka, o średnicy 60 czy 70 mm świetnie sprawdzą się w przypadku karpi, leszczy, boleni czy karasi.
Wontony z Chin
Nasi Klienci z powodzeniem używają ich np. do jedno-, tudzież kilkurazowego przerzedzenia stawu, ale nie tylko. To również pierwszorzędny wybór dla wszystkich, którzy nie wybierają się na regularne połowy przy użyciu tej metody, a chińskie sieci planują używać chwilowo lub od czasu do czasu. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do składania zamówień.