Filter By

wontony z Chrl

There are 6 products.

Showing 1-6 of 6 item(s)
Wontony importowane z Chrl. Sklep online rybackiesieci.pl

Chiński odpowiednik sieci typu wonton, pakowany po około 100m. Głębokości 1,80m.

Różne zakresy oczek od 30mm aż do 80mm. Łowność produktu zadowalająca. Niestety z niską ceną idzie również kiepska jakość produktu, gdyż sieć jest kilku razowego użytku.

Obciążenie ołowiane zaplecione w linkę, wystarczające aby zatopić górne pływaki. Dobra dla kogoś kto nie zamierza używać często tego rodzaju sieci rybackiej.

Są to bardzo delikatne wyroby, niemniej jednak wyróżnia je stosunkowo dobry współczynnik łowności. Przekłada się to na ich atrakcyjną cenę, szczególnie porównując do wysokiej jakości produktów, które świetnie spisują się w praktycznie każdych, nawet najbardziej wymagających warunkach. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się szeroki wybór wontonów z ChRL o różnych parametrach. Oferujemy zarówno produkty o małych oczkach, jak i większych. Małe oczka – 30-40 mm – to doskonały wybór do połowów takich ryb, jak płocie czy średnie okonie, natomiast większe oczka, o średnicy 60 czy 70 mm świetnie sprawdzą się w przypadku karpi, leszczy, boleni czy karasi.

Wontony z Chin

Nasi Klienci z powodzeniem używają ich np. do jedno-, tudzież kilkurazowego przerzedzenia stawu, ale nie tylko. To również pierwszorzędny wybór dla wszystkich, którzy nie wybierają się na regularne połowy przy użyciu tej metody, a chińskie sieci planują używać chwilowo lub od czasu do czasu. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do składania zamówień.