Filter By

Tkaniny sieciowe poliamid

There are 10 products.

Showing 1-10 of 10 item(s)
Tkaniny sieciowe wykonywane z poliamidu. Używane do produkcji sieci.

Tkaniny tego rodzaju są wyjątkowo trwałe więc są używane do produkcji sieci rybackich typu niewody oraz żaki. Z powodzeniem można z nich uszyć niewód o sumie długości dwóch skrzydeł 300m.

Tkaniny sieciowe poliamid

Jest to bardzo wytrzymały materiał, który doskonale sprawuje się podczas każdej wyprawy na ryby. Charakteryzuje się znakomitymi parametrami technicznymi, dużą odpornością na ścieranie oraz rozciąganie, a także niewielkim współczynnikiem tarcia. Tworzywo sztuczne jest bardzo sprężyste, szybko schnie, nie wchłania wody, nie jest również atakowane przez bakterie czy grzyby. Klientom naszego sklepu internetowego oferujemy szeroki wybór wyrobów, w asortymencie znajdują się bardzo drobne modele, od 15 mm, aż do 55 mm.

Szerokie zastosowanie

Tkanina sieciowa poliamidowa używana jest do wytwarzania sprzętu do odłowu ryb. Znakomicie sprawuje się w połowach morskich oraz śródlądowych. Z powodzeniem używać jej można do produkcji niewodów, żaków, sadzy oraz luzgarków, ale to nie wszystko. Dzięki nienagannym właściwościom technicznym i dużej wytrzymałości, nasi Klienci z chęcią stosują je jako zabezpieczenia oraz osłony. Służymy pomocną ręką, w razie jakichkolwiek wątpliwości serdecznie zapraszamy do kontaktu.