Nasza firma powstała z pasji do sieci. Inaczej nie można tego nazwać. Czas przekazania wiedzy potrzebnej do ogarnięcia wszystkich rodzajów sieci jakimi się zajmujemy to kilka lat, poprzecinane palce od przędzy i sporo stresu. Bywało tak, że w  sieci rybackiej która była na produkcji okazywało się, że brakuje kilku oczek na obsadzaniu i trzeba było ją całą rozpruwać i zaczynać od nowa (dzień do tyłu) a takich dni było wiele. Terminy zamówień zbliżały się do końca a ludzi do szycia brakowało. Nieprzespane noce nakładały się na siebie aby dostarczyć produkt bez spóźnienia. Mimo wielu różnych trudności, w tym różnicy pokoleń, powinowactwa rodzinnego, udało się stworzyć zespół ludzi na których można liczyć.

Nasza podstawowa załoga to profesjonaliści, kilka osób, których losy splotły się w jednym miejscu. Ojciec – mentor, mistrz produkcji, nauczyciel – twardy zawodnik. Zawsze wie co się dzieje.

Ja – od kilkunastu lat uczeń mentora, wyznający zasadę, że uczymy się aż do śmierci. Organizator.

Piotr i Ola (szwagier i szwagierka) – pilni zawzięci uczniowie. Na szwagra zawsze można liczyć, a to przyjdzie w niedziele żeby coś dokończyć. Zostanie po 12 godzinach w pracy żeby ułożyć towar. Ola jak to szwagier mówi pazera na metry. Nasza pracowita pszczółka. Nie odstaje od starych wyjadaczy. W naszej załodze są i inne osoby ale skupiłem się na tych najważniejszych, bez których było by ciężko.

Chciałem po krótce przedstawić krótki rys historyczny oraz ludzi którzy tworzą sieci rybackie ponieważ wiele osób myśli, że jest to szybki i łatwy proces. W rzeczywistości za uszyciem dobrej, łownej, wytrzymałej sieci rybackiej stoi: wiedza, doświadczenie precyzja. Z praktyki mogę powiedzieć, że na rynku są produkty siecio-rybacko podobne. Wyglądają na pierwszy rzut oka podobnie, ale np. po przeliczeniu współczynnika sadu okazuje się, że jest minimalny, uniemożliwiający złowienie się ryby. Wtedy sieć rybacka takiego typu może służyć jedynie jako dekoracja.

Pracujemy dla swoich klientów od poniedziałku do soboty od 10.00 do 20.00.

Dane kontaktowe

rybackiesieci.pl

ul. Towarowa 20 B

10-417 Olsztyn - Biuro

telefon: 534-003-217

mail: sklep@rybackiesieci.pl