Sieci rybackie to narzędzia połowowe, które wykorzystywane są w rybołówstwie od setek lat, na wiele sposobów, w zależności od rodzaju sieci rybackiej.

Przez ten czas sieci rybackie oraz materiały, ulegały znacznym zmianom. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej sieci możemy odłowić ściśle określony gatunek o interesującej nas wielkości. Sieć rybacka która nam to umożliwi to wonton lub drygawica.

Sieci rybackie innego typu np. niewody to narzędzia połowowe którymi, dzięki zastosowaniu małego oczka jesteśmy w stanie odłowić praktycznie wszystkie gatunki ryb. Sieć rybacka tego typu należy do najtrwalszych i najbardziej uniwersalnych narzędzi połowowych. W rybołówstwie możemy wyróżnić sieci rybackie pułapkowe, należą do nich żaki, mieroże i pułapki sprężynowe.

żak na ryby

Zajmujemy się produkowaniem sieci rybackich od wczesnych lat 90 ubiegłego wieku. Prowadzimy politykę ciągłego ulepszania naszych produktów. Dzięki zastosowaniu tej metody, która wywodzi się z Japonii jesteśmy w stanie zagwarantować, że nasze produkty spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wiemy też, że dzięki temu trudno znaleźć produkt który jakościowo będzie zbliżony do naszego.

WontonyWonton sieć rybackaWonton stylonowy

Prowadzimy ciągłe testy materiałów których używamy w produkcji sieci rybackich.Jeśli zależy Ci aby Twoja sieć rybacka była z najwyższej półki to dobrze trafiłeś. Zadowolony klient to dla nas powód do dumy.

Należy jasno określić, że wykorzystywanie sieci rybackich jest ograniczone ustawowo. Używanie sieci rybackich na zbiornikach należących do skarbu państwa jest kłusownictwem.

Infolinia: 534-003-217

Od Poniedziałku do Soboty od 8.00 do 20.00.

We speak English Contact Us: +48-534-003-217

From Monday to Saturday from 8.00 am to 8.00 pm.