Filter By

Linka ołowiana

There are 12 products.

Showing 1-12 of 12 item(s)
Linka ołowiana w produkcji sieci rybackich jest używana do obciążenia.

Najczęściej wykorzystywaną obecnie technologią w dociążaniu sieci rybackich jest linka ołowiana. Do najważniejszych jej zalet należy wygoda użytkowania, a także równomierne rozłożenie ciężaru obciążenia. Doskonale sprawdza się na wszystkich rodzajach sieci rybackich. Przy niektórych modelach w strategicznych punktach można założyć na linkę ołowianą dodatkowo ciężarki, aby dodatkowo zwiększyć obciążenie, co pozwoli na uzyskanie lepszej stabilności w wodzie.

Charakterystyka

Po obszyciu linka ołowiana stanowi dolny element sieci rybackiej zwany podborą. Odgrywa bardzo ważną rolę w odpowiednim ustawieniu jej w wodzie. Należy odpowiednio dobierać akcesoria do rodzaju sieci, oczka, długości oraz jej wysokości.

Posiadamy produkty dostępne w typie od 1 do 4. W zależności od wybranej opcji różnią się one wagą, która jest zależna od grubości poszczególnych akcesoriów. W przełożeniu na 100 metrów linki ołowianej, ich ciężar waha się od 1,4 do nawet 14 kg. Dzięki temu każdy klient wybrać może opcję odpowiadającą potrzebom jego działalności - szczegółowo dopasowaną do parametrów sieci rybackiej, a także rodzaju ryb, które zamierzamy łowić.

Wykorzystanie linki ołowianej do sieci rybackiej pozwala na uzyskanie dokładnie takiego obciążenia, jakie jest potrzebne, by ją utrzymać w najlepszym miejscu do połowu, na zakładanej głębokości. Dzięki jej wykorzystaniu można znacznie przyspieszyć czas połowu, a także ułatwić przygotowanie optymalnego miejsca.